Při nákupu nad 1.000 Kč máte dopravu ZDARMA po celé ČR! V Ostravě a okolí navíc nabízíme rozvoz zboží za symbolických 50 Kč. Voňavé balíčky zasíláme i na Slovensko v rámci Zásilkovny!

Lotyšská kosmetika

Zákazníci našeho e-shopu dobře vědí, že kosmetika Saules Fabrika a Yani Cosmetics pochází z Lotyšska. Proč se však SpaTime.cz rozhodl dovážet do Česka právě tyto značky? Dozvíte se níže... :-)

baltic-sea-6041701_1280

Našim primárním cílem je nabízet kvalitní přírodní kosmetiku, nejlépe ručně vyráběnou, ideálně veganskou. Do budoucna chceme sortiment rozšiřovat o kosmetiku z dalších zemí, která však bude vždy splňovat stanovené podmínky.

cosmetic-oil-3164684_1920

Proč tedy právě Lotyšská kosmetika? Severské země jsou v rámci EU považovány za ekologické státy, otevřené přírodním zdrojům. Přírodní kosmetika je zde přirozenou součástí každodenního života.

Díky příznivému podnebí jsou v Lotyšsku pěstovány nejrůznější druhy bobulí, jejichž výtažky a oleje znatelně vyživují pokožku. Tyto produkty jsou charakteristické výhradně pro danou zemi.

reflection-4280590__480

Lotyšský původ je tedy do značné míry garancí kvality. Kosmetika Saules Fabrika a Yani Cosmetics k tomu ještě přidává záruku "hand made", složení bez syntetických přísad a netestováno na zvířatech.

Kvalitu zaručujeme my, vy si jen vyberte vůni!

assets by @freepik.com