Při nákupu nad 1.000 Kč máte dopravu ZDARMA po celé ČR! V Ostravě a okolí navíc nabízíme rozvoz zboží za symbolických 50 Kč. Voňavé balíčky zasíláme i na Slovensko v rámci Zásilkovny!

Mýdla s opravdovou duší

Když proměníte svůj sen ve skutečnost a jedna Vaše velká záliba se stane současně prací, pak ji budete s největší pravděpodobností milovat”. Takto začínají slova Lenky, která ze svého snu udělala realitu.

na blog 2_1


Mýdla s duší, to je čistě přírodní kosmetika vyráběná ručně, s láskou a pílí. Zláká vás nejen svou vůní, ale také špičkovou péčí o pokožku. Navíc šetří matičku Zemi! 

Produkty obsahují pouze nejkvalitnější rostlinné oleje a uchovávají si výživné složky díky pozvolnému procesu vzniku za studena. Vyzkoušet můžete mýdlo, tuhý šampon, deodoranty, balzám na rty nebo šumivé bomby do vany.

Kosmetika je vhodná také pro děti a mužské protějšky. Při její výrobě netrpí žádné zvířátko a k tomu je striktně veganská.
 
183017326_825405364754372_7861460431026433107_n

Autorka Lenka do své práce vkládá nejen čas a úsilí, ale především své srdce. Přečtěte si proto krátký rozhovor, který jsme pro vás připravili:

Kdy jste vyrobila své první mýdlo?

První mýdlo jsem vyrobila asi před čtyřmi lety, a to pouze z mýdlové hmoty. Později jsem se dopracovala k výrobě mýdel přímo z čerstvých surovin, jako jsou rostlinné oleje a másla.

Co Vás motivovalo poslat je do světa?

Výroba mýdel mě pohltila natolik, že jsem se rozhodla zkusit je nabídnout k prodeji mé kamarádce, která vlastnila obchůdek se zdravou výživou. V té době jsem ještě neměla ani zařízenou provozovnu.

Kolik času Vám výroba mýdel zabere?

Výroba mýdla je proces na celé dopoledne. Druhý den se krájejí, pak zrají a po několika týdnech v polici přijde řada na balení.

Co Vás na práci nejvíce baví?

Baví mě všechno, co je s výrobou kosmetiky spojené. Opravdu jsem se v tom našla a splnila si sen o práci, která mě skutečně naplňuje a baví.

Komu byste doporučila Vaše produkty?

Doporučila bych je lidem, kterým záleží na tom, aby používali čistě přírodní přípravky a zároveň na přírodě, protože i na tu beru velký ohled. Ekologické principy aplikuji již při nákupu surovin. Preferuji výrobky ve skle nebo papíru, pokud je to možné. Následně dbám na ekologii po čas celého procesu vzniku i při samotném balení výsledných produktů, kde používám papírové krabičky a kompostovaný celofán.


Které výrobky, případě vůně, jsou Vaše nejoblíbenější?

Miluju vůni všech mýdel a deodorantů. Vlastně je pořád střídám.

Jaké máte plány do budoucna? Na co nového se můžeme těšit?


Plány přicházejí tak nějak spontánně. Právě pracuji na mandlovo-sojové svíčce, za mě ideálním pomocníku k dosažení relaxační atmosféry během domácí koupele.

na blog 3_1

Lence děkujeme za milé povídání a vyjadřujeme obdiv k její práci. Za kvalitu produktů značky Mýdla s duší ručíme a všem vřele doporučujeme jejich vyzkoušení. Kompletní nabídku naleznete na našem e-shopu, v sekci Mýdla s duší.


Spatime.cz
assets by @freepik.com