Při nákupu nad 1.000 Kč máte dopravu ZDARMA po celé ČR! V Ostravě a okolí navíc nabízíme rozvoz zboží za symbolických 50 Kč. Voňavé balíčky zasíláme i na Slovensko v rámci Zásilkovny!

O nás

E-shop SpaTime.cz nabízí přírodní kosmetiku pro dokonalou domácí koupel!

Aktuálně v našem sortimentu naleznete výrobky 3 značek vysoce kvalitní přírodní kosmetiky:

  • Yani Cosmetics a Saules Fabrika z Lotyšska
  • Mýdla s duší z České republiky

Saules Fabrika, to je lotyšská přírodní kosmetika plná rozličných vůní. Ručně vyráběná, netestovaná na zvířatech, bez syntetických přísad.

Yani Cosmetics, to je přírodní, vysoce kvalitní a 100% ručně vyráběná kosmetika z Lotyšska.

Mýdla s duší, to jsou čistě přírodní a veganská mýdla, deodoranty, balzámy na rty a tuhé šampony, vyráběné ručně v České republice. Kosmetika je tvořena z těch nejkvalitnějších rostlinných olejů, bez palmového oleje. Netestována na zvířatech. Parfemována výhradně éterickými oleji a přírodními bylinnými barvivy. Balena do biologicky odbouratelné viskózní folie a ručně vyráběného morušového papíru.

Do budoucna bychom rádi sortiment rozšířili o další značky přírodní kosmetiky, a také o doplňky pro domácí koupel a saunu (svíčky, osušky, župany, masážní žínky, přírodní mořské houby atd.).

Nabídka našeho e-shopu je rozdělena do 10 základních kategorií oblíbených vůní, z nichž každá nabízí celou řadu kosmetických produktů. Stačí si tedy vybrat tu svou v sekci Kolekce vůní

Každá z vůní navíc obsahuje Dárkové sady vybraných produktů, které jsou nabízeny za zvýhodněnou cenu a s dopravu zdarma. K těmto dárkovým sadám zasíláme na přání dárkové taštičky. Stačí zanechat poznámku k objednávce!  

Kontaktní místo našeho e-shopu se nachází v Ostravě. V rámci města Ostrava (centrum a okruh do 5 km) realizujeme rozvoz na kole, a to každý všední den mezi 17. a 21. hodinou, o víkendech dle přechodí domluvy. Každý pátek od 9:00 do 21:00 navíc nabízíme vlastí rozvoz autem po Ostravě a okolí do 20 km. Obojí za symbolický poplatek 50 Kč. Při nákupu nad 1.000 Kč pak zcela zdarma! Zboží při osobním předání v rámci vlastního rozvozu předáváme nezabalené, pouze vložené do papírové taštičky.

Veškeré zásilky odesílané prostřednictvím České pošty nebo Zásilkovny balíme opravdu pečlivě a s láskou. Odesíláme vždy nejpozději následující pracovní den po přijetí objednávky.

Používáme profesionální obalové a výplňové materiály. Zároveň však smýšlíme ekologicky, a tak s ohledem na životní prostředí využíváme vedle nových také recyklované obalové/výplňové materiály a krabice.

Každá naše zásilka obsahuje dvě samolepky (jedna na balíčku, druhá uvnitř jako dárek), osobní vzkaz s razítkem a tištěnou fakturu. Čas od času do balíčku vkládáme také tipy a návody k zaslaným produktům, hedvábný papír, případně malé dárky (v souvislosti s probíhající akcí nebo jako formu omluvy, vyskytnou-li se během objednávkového procesu jakékoliv komplikace).

Našim cílem je spokojený zákazník. Děláme maximum pro to, abyste si užili nejen svou koupel, ale také samotný nákup, objednávkový proces a rozbalování zásilky! :-)

Předem děkujeme za Vaše recenze, hodnocení a emaily se zpětnou vazbou. Neváhejte nás kontaktovat!

Tým SpaTime.cz

obchod@spatime.cz
+420 735 588 924
https://facebook.com/spatimecz

 

assets by @freepik.com